Zu Inhalt springen
schnell - günstig - zuverlässig
schnell - günstig - zuverlässig
Nejtišší ventilátory Helios s řadou designových ocenění

Nejtišší ventilátory Helios s řadou designových ocenění

Představujeme axiální a radiální ventilátory do koupelen a WC, vyznačující se dlouhou životností, výkonnými motory s extrémně tichým chodem, oceněným designem a možností instalace přímo nad vanu či sprchu.

RODINA MINIVENTILÁTORŮ HELIOS MINIVENT® M1

Ventilátory MiniVent® M1 v jednotném minimalistickém vzhledu a s celou řadou ocenění za design jsou ideální pro větrání toalet, koupelen a dalších malých a středně velkých místností v bytech, průmyslových a obchodních prostorech. Jsou elegantní v každém interiéru, ale přitom nenápadné. Vývoj a výroba probíhá výhradně v Německu, což zaručuje nejvyšší standardy kvality. 

Ventilátor MiniVent® M1 je mimořádně energeticky úsporný a tichý díky inovační technologii UltraSilence® a pyšní se nejvyšším tlakovým výkonem 60 m3/h při 31 Pa. Široká nabídka provedení uspokojí každého zákazníka - vybírat můžete od základního provedení až po variantu s doběhem, s hygrostatem, s čidlem přítomnosti či s řízením otáček 1-10 V. Všechny varianty jsou k dispozici pro tři průměry potrubí: DN 100, 120 a 150 mm.

MiniVent® M1 nezná kompromisy a lze jej nainstalovat téměř kamkoli díky ochraně proti stříkající vodě IP X5. Splňuje normu DIN VDE 0100-701 a proto jej můžete bez obav instalovat i v zóně 1 na stěnu či na strop v libovolné poloze.

Nächster Artikel Elegantní produkty ASA pro váš byt, dům i kancelář