Zu Inhalt springen
schnell - günstig - zuverlässig
schnell - günstig - zuverlässig
Elegantní produkty ASA pro váš byt, dům i kancelář

Elegantní produkty ASA pro váš byt, dům i kancelář

Přípojná místa, zásuvkové lišty a nabíječky mobilních telefonů a další podobné prvky jsou dnes nevyhnutelnou součástí každého moderně vybaveného pracoviště či zasedací místnosti. Své uplatnění najdou ale i na dalších místech: v kuchyních, obývacích pokojích, hotelech, veřejných budovách či školách. Přípojná místa ASA Plastici s promyšleným designem a v mnoha barevných a tvarových provedeních si můžete nově vybrat na našem e-shopu.

V katalogu italské firmy ASA najdete mnoho typů designových přípojných míst a zásuvkových lišt, kabelových průchodek a kabelového managementu. Od svého založení v r. 1975 spolupracuje ASA s designéry a výrobci nábytku a proměňuje tak nápady a koncepce v realitu s důrazem na design a funkci.

Bestsellery mezi produkty ASA


BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA A HUB VERSAQ - NOVINKA!
ASA VersaQ je nová řada elegantních nabíječek navržená pro každodenní nabíjení mobilních přístrojů. Vychází z minimalistického designu studia Giacobone + Roj a kombinuje funkcionalitu s elegancí, takže se výborně hodí do jakéhokoliv prostředí, ať už co-workingových center, manažerských kanceláří, konferenčních místností nebo hotelů. VersaQ vyhrál ocenění RedDot Awards 2020 v kategorii prvků vnitřního designu. TO CHCI!

VESTAVNÁ ZÁSUVKOVÁ JEDNOTKA VERSAHIT
Přípojné místo s promyšleným designem v několika barevných variantách a dvou velikostech (varianta mono a dual). Své uplatnění najde jak v pracovních stolech, tak v zasedacích místnostech, kuchyních, obývacích pokojích či školách. Jedná se o zcela univerzální produkt s krytím IP 54, jehož možnosti jsou takřka neomezené. TO CHCI!

Vorheriger Artikel Nejtišší ventilátory Helios s řadou designových ocenění
Nächster Artikel Skvělí pomocníci pro práci s kabely