Zu Inhalt springen
schnell - günstig - zuverlässig
schnell - günstig - zuverlässig
Skvělí pomocníci pro práci s kabely

Skvělí pomocníci pro práci s kabely

Runpotec je mladá inovátorská firma z Rakouska, která sama vyvíjí a vyrábí vše pro protahování a odvíjení kabelů. Na svém kontě má několik patentů – např. unikátní špičku RunpoGleiter®, s níž je protahování kabelů vážně hračka! Podívejte se na video o celém sortimentu Runpotec, které pro vás připravili naši kolegové a níže výběr toho nejlepšího.

PROFESIONÁLNÍ ODVÍJEČ KABELŮ RUNPOTEC XBOARD 500
Dokonale kompaktní navíječ a odvíječ kabelových bubnů, to je XBoard od firmy Runpotec. Je zvláště vhodný pro poškozené kabelové bubny! Umožňuje nerušenou a efektivní práci s kabely bez zamotání. Jeho 5 pogumovaných nožiček zajišťuje neklouzající a bezpečné stání, zároveň jimi chrání povrchy už hotových podlah před poškrábáním. Díky odnímatelnému trnu lze použít pro kabelové bubny s různými velikostmi otvorů. Nespornou výhodou XB 500 je možnost odvíjení i dvou svazků najednou.

RUNPOTEC RUNPO 5 – BESTSELLER MEZI ELEKTROINSTALATÉRY!
Prakticky nezničitelné protahovací pero Runpo 5 s patentovanou špičkou RunpoGleiter® s celkovým zatížením v tahu až 270 kg si poradí s každou situací. Je velmi odolné proti odtržení špičky, která je na obou koncích pera, 3násobně kroucené pero zajišťuje o 50 % menší třecí odpor při protahování a extrémně malý poloměr ohybu při dobré kluznosti.

PROTAHOVACÍ PRUTY RUNPOTEC RUNPOSTICKS
Protahovací pruty jsou ideální pro následující aplikace: podhledy, kabelové šachty, duté stěny, pro dodatečnou instalaci volně ložených kabelů, podzemní šachty, různé průchodky, atd. Sortiment RunpoSticks včetně příslušenství je díky jednotnému systému závitů univerzálně kombinovatelný. Speciálnímu háček překoná překážky do 8,5 cm a jednoduše zachycuje kabel i v těžko přístupných místech. Díky extrémně malému poloměru ohybu a dobré kluznosti patentované špičky RunpoGleiter lze překonat i ty nejtěžší situace. Kombinací silného magnetu a řetízku je možno docílit přesného umístění, popř. vedení řetízku otvory ve zdi. Praktické pouzdro a příslušenství součástí balení.

NAVIJÁK CW 800 E PRO VODOROVNÉ TAŽENÍ KABELŮ
Tam, kde je potřeba velká tažná síla pro tažení jednoho nebo několika kabelů vodorovně, tam, kde by bylo potřeba deseti osob na tažení kabelu, stačí teď jen jedna osoba a naviják CW 800 E. Extra silný naviják totiž vyvine tažnou sílu až 10 osob! Při rychlosti navíjení 4 m/min. vyvine sílu až 800 kg a při rychlosti 8 m/min. až 400 kg.


Naviják lze připevnit k pevným předmětům pomocí montážních děr nebo přiloženým popruhem. Velmi praktickou možnost upevnění nabízí montážní lišta s kladkou. Lze ji zvláštním otvorem zavěsit na přípojné zařízení auta (kouli). Lištu je dále možné namontovat vodorovně nebo svisle a následně pak naviják CW 800 E jednoduše nasadit a upevnit dvěma fixačními kolíčky. K tažení kabelů je ideální lano z polyesteru, které nabízíme v různých průměrech a délkách. Upozorňujeme, že lana nejsou vhodná pro svislé tažení kabelů a ke zvedání nákladu nebo osob!

Vorheriger Artikel Elegantní produkty ASA pro váš byt, dům i kancelář